Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antitest gyorsteszt negatív,...

Antitest gyorsteszt negatív, attól lehet antitestem?

Figyelt kérdés
Másfél honapja voltam covidos, lehet, hogy egyáltalán nincs antitestem? Ízek, szagok nem jöttek vissza teljesen még.
2022. jan. 1. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy antitest gyorsteszt? Nem lehet, hogy benézted, és antigén gyorstesztet csináltál?
2022. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mi a különbség?
2022. jan. 1. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Az antigénteszt azt mutatja, hogy az adott pillanatban benned van-e a vírus. Az antitest teszt meg azt, hogy a szervezeted emlékszik-e a vírusra, vagyis hogy belátható időn belül meg voltál-e fertőződve. (Ez most eléggé leegyszerűsített, de nagyjából leírja a különbséget.)
2022. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az antitest teszt, a normál, vérvétellel történik, majd a laborban kielemzik. Szóval otthon egyedül nem tudod megoldani.

Ettől függetlenül lehet, hogy van belőle gyorsteszt, nem vagyok szagértő, de én még nem hallottam róla.

2022. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!