Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A covid gyorstesztem egyből...

A covid gyorstesztem egyből pozitív lett, lehetséges?

Figyelt kérdés

A csomagoláson azt írja, hogy 10-15 perc után ad eredményt az otthon végezhető orrpiszkálós teszt. Nekem a T csík is és a C csík is egyből kirajzolódott tisztán, ahogy a folyadék “kúszott” felfele. Helyes a teszt, adhat ilyen gyorsan eredményt?



A barátnőm is csinált egy ilyen tesztet, minden nap találkoztunk az utóbbi egy hétben, de neki negatív. Ezért vannak kétségeim.



2021. dec. 31. 00:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet simán pozitív ilyen gyorsan, elég valószínű, hogy nem tévedett a teszt. A barátnőd meg nem feltétlenül kellett, hogy elkapja, de az is lehet, hogy nem mutatja ki neki még a gyorsteszt.
2021. dec. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyáltalán nem ritka, hogy rögtön kijön, ha épp "nagyon vírusos vagy", amikor csinálod. Az a lényeg, hogy a csík ott maradjon akkor is, amikor felszívta a löttyöt. A 10-15 perc azért van megadva, mert nem mindig mutatja rögtön, akkor lehet negatívnak tekinteni, ha még akkor sincs rajta 2 csík.
2021. dec. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Te jóságos ég! Nem irigyellek!
2021. dec. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ő régebb óta köhög, mint én, viszont voltunk több olyan helyzetben ami után tuti a meghűlés, ezért is gondoltuk eddig hogy ez az. Plusz kedd reggel csináltam egy nyálas gyors tesztet, ami negatív volt. Igazából csak fura, hogy neki negatív (ő egyszerre kettőt csinált most, egy orrpiszkálóst s egy nyálast) mert minden nap találkoztunk, mindenhova együtt mentünk és persze csókolóztunk is, nem keveset.

Meg persze valahol kicsit reménykedem, hogy nem kell 10 napig a szüleimnél ragadjak. Ma megyek tesztet csináltatni és kiderül.

2021. dec. 31. 07:15
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem és a páromnak reggel baromi erős köhögés és orrfolyás lépett fel november elején, délután teszteltünk így kb azonnal pozi lett mind a kettőnknek.

Milyen helyzetben volttok ahol tuti a meghűlés?

2021. dec. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nekem pozitív az orvosnál is, ő még nem csinált új tesztet, várja, hogy a szüleivel tudjon.

Nem vigyáztunk magunkra az az igazság. Voltunk ismerősnél ahol hideg volt, hideg volt a padló is, papucs nélkül voltunk, hideg sör is ment nagyon, volt hogy sízés után ahol amúgy is fújt a szél, megizzadtunk és nem beültünk a hideg autóba. Vagy hogy kinn nem húztuk fel a zipzárt.

2021. dec. 31. 11:26
 7/15 A kérdező kommentje:
*beültünk
2021. dec. 31. 11:26
 8/15 A kérdező kommentje:
Még mindig negatív mindenkinek. Az ő családjának is, neki is, az én családomnak is.
2021. dec. 31. 13:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem azt írja, hogy 15 perc után már nem mérvadó, akármi is jelenik meg már akkor? Akinél én hallottam, ott mind mp-ek alatt megjelent.
2021. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Boldog új esztendő Neked is kedves kérdező! :)


Kívánom, hogy mihamarabb gyógyulj ki abból a fránya COVID-ból! Legyél makkegészséges ebben a 2022.-es új évben!

2022. jan. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!