Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ropog a bokám?

Miért ropog a bokám?

Figyelt kérdés

Mikor elfordítom a bokám folyton reccsen,nem tudom mitől van,mert egészségesen táplálkozok,szedek mindenféle vitamint,

rendszeresen mozgok,hordok boka szorítót 0-24-ben



2022. jan. 2. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Na valszeg pont azért, mert hordod a boka szorítót. Volt oka a szorítónak? Mondta orvos, hogy hord? Kiment? Szakadt szalag?


Mert amúgy csak arra jó, hogy elsorvadjanak az izmok a boka körül és akkor még jobban ropog.


Akkor is ha kellett valamikor hordanod mindennek van egy vége. Kiment bokára max 6 hét. Tört bokára attól függ, hogy milyen törés de akkor se kéne hogy több legyen pár hónapnál.


Le kellene venni a szorítót és tornáztatni a bokát.

2022. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1: nekem mindig is ropogott, már gyerekkoromban is.

Szorítót sosem hordtam csak oldalsó merevítőt pár hétig mikor kiment a bokám.

Mióta kimentek a bokáim (már mindkettő sajnos), lazábbak már, a ropogás nem változott.

Amúgy a többi izületem is szeret ropogni, de a bokámat tudom úgy mozgatni, hogy mindig kattanjon.

2022. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es, 1-es vagyok. Én is tudom mindig ropogtatni a bokámat, ha úgy fordítom. Feltételeztem, hogy a kérdezőnek annyira ropog a bokáját hogy körzés nélkül is csak ráállasra is megroppan. A részleges bokaszalag szakadásom nekem se változtatott a ropogáson.


Lehet sok minden a baja, de az biztos hogy a rögzítő csak árt ha nincs amúgy más ok a hordasara.

2022. jan. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
61%
Nem ártana tudni a korodat.
2022. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanúgy ropog, nem hordok szorítot, picit jobbra mozgatom a jobb bokám, ropog.
2023. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!