Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lenne ez a szív működés?

Mi lenne ez a szív működés?

Figyelt kérdés
14 éves korom óta gyógyszerelt vagyok magasvérnyomás miatt vérnyomásom be is állt normál értékre. Pulzusom 70, azonban mostanában egyet dobban egy extra nagyot utanna mintha kihagyna veszélyes ez? 22f vagyok
2022. jan. 3. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvos. Létezik, segít. Azért van, hogy elmenj hozzá.
2022. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy előfordul nálad egy-egy extrasystole, vagyis a szíved a normál ritmusán kívül néha generál egy ütést. Ha elmész kardiológushoz, csinál egy EKG-t minimum, de lehet, hogy kapsz egy 24 órás eszközt, ő majd abból meg tudja állapítani, hogy van-e okod aggodalomra, vagy teljesen ártalmatlan nálad ez a jelenség.
2022. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Többnyire ártalmatlan, ne aggódj emiatt. Azonban mindenképpen mellőzz mindent ami a központi idegrendszert ingerli, tehát koffeines kávé, tea, energiaitalt meg végképp.

Emberek milliói élnek ezzel, különösebb szívprobléma nélkül.

Én pl már 30 éve tuti van hogy el kell viselnem, mégsem találnak vizsgálaton semmit.

Ne aggódj, de biztosat csak orvos, szakorvos tud mondani.

2022. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!