Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hányni?

Hogy tudnék hányni?

Figyelt kérdés
olyan hányingerre keltem fel, hogy még most is a wc előtt ülök de egyszerűen nem birok hányni, valami módszer hogyan tudnák kiadni magamból mindent?
2022. jan. 4. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Dugd le az ujjad.
2022. jan. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenyomod az ujjad és nem megy, akkor óvatosan az internetes praktikákkal egyszer valaki azt válaszolta ugyan ilyen kérdésre, hogy szappant vagy papírszalvétát evett és úgy hányt… Na már most az ilyesmi veszélyes lehet, mert ha nem hánytat meg valóban, akkor gyomormosás lehet a vége. Ha nem tudsz hányni, talán inkább csillapítani kéne az ingert. Hideg friss levegőt szívni stb. Vannak hányinger elleni gyógyszerek is.
2022. jan. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A 3 liter tej biztos módszer.
2022. jan. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kortyolgass meleg sós vizet.
2022. jan. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
m1 híradó.
2022. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a tippeket, az ujj ledugas nalam nem mukodik amúgy sajnos hehe^^
2022. jan. 4. 22:07
 7/12 anonim ***** válasza:
De sikerült amugy?
2022. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-esnek valaszolok, nem igazan sikerult mert mig vartam az elso kerdest be is aludtam viszont most lassan kortyolgatok langyos sos vizet es kivancsi vagyok hoogy 1 ora mulva sikerul e
2022. jan. 5. 00:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A sós víz is okozhat problémát nem véletlenül nem lehet inni a tengervizet(sós vizet). Kiszáradást okozhat. Szóval óvatosan nehogy bajod legyen tőle. De megint rosszul vagy? Vagy miért próbálkozol?

(2 es voltam)

2022. jan. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es, igen meg mindig rosszul vagyok, de szerencsere mar nem hanyok, csak szedulok es hasfajasom van. Az orvosom szerint atment rajtam ez a hasmeneses virus, mert a baratomnak es egy par ismerosomnek is ez volt a baja szinten, csak ok nem hanytak vagy ilyesmi.
2022. jan. 6. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!