Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig lehet ezt bírni?...

Mennyi ideig lehet ezt bírni? Ugye nem lesz komoly baja?

Figyelt kérdés

Ha valaki csak reggel és este eszik, iszik, wc-zik?

Enni 1-1 szendvics vagy 1-1 tányér főtt étel, de van, hogy csak csoki.

Inni 1-1 pohár, összesen napi 5-6 dl víz és/vagy tea.

Pisilni is csak ilyenkor megy, egész nap nem, mert hát nem iszik, nem kell neki.

Csak pár napja csinálja, mert kikészült a munkahelyén, de féltem.


Előtte napi 3* azért evett és eleget, inni 2-4 litert lecsúszott és nyilván többször ment pisilni.


Az a baj, hogy nem tudom eldönteni, hogy még a munkahelyen történtek látszanak rajta, vagy ez már ennek az új rossz életmódnak a jelei, hogy szinte folyton álmos, fáradt, kedvetlen, aki előtte egy életvidám, játékos csajszi volt.


2022. jan. 5. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom a gyakori szélsőséges példákat ebben az országban.

Nincs esetleg lehetősége másik munkahelyre?

Van opció válogatásra?

Nincsenek más egészségügyi problémái?

Hány éves?

Egy jobb hírű orvoshoz elkísérte már valaki?

2022. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Így éltem 3 évet egyetem alatt. Ennyitől nem lesz baja, csak gyengébb lesz. Hosszú távon persze a stressz nem jó. Vagy oldja meg a főnökével vagy mondjon fel.
2022. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Ennyi folyadékfogyasztástól dehidratált lehet valamennyire.

Lehet hogy még ha nem is látszik rajta, stresszel ezen az egészen és nem tudom mennyire lehet bízni abban hogy 4-5 nap alatt lezajlik, ha nem, lehet segítséget érdemes kérni, bár már lehet most is azt kellene, csak ha ő nem akar ilyet akkor nehéz.

2022. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pusztulat. Ezzel max arra tud berendezkedni, hogy a hétköznapokat túlélje, a hétvégén meg csak aludjon és zabáljon, hogy a szervezete bepótolja amire szüksége van. És ez kb ugyanannyira káros lenne, mint a hétköznapokon lévő szomjazás-éhezés.


A napi 2 étkezéssel még nincs feltétlen gond, ha azok kiadósak és tápanyagban dúsak. Persze jobb lenne a 3 étkezés, mert így nagyobb az esélye, hogy az a két étkezés zabálásba csap át. Ha már 2 étkezése van, akkor inkáb blegyen ebéd és vacsora, ne reggeli és vacsi.


A víz meg arra sem elég hogy meghaljon..

2022. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!