Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig lehet hashajtót...

Mennyi ideig lehet hashajtót szedni, anélkül hogy komoly következménye legyen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosa, de a mamám hónapokig szedte. Gondolom attól is függ milyen. Mióta szeded? (ha nem csak kíváncsiságból kérdezed természetesen:))
2011. nov. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb egy hete,de nem minden nap szedtem.csak hallottam,hogy lehet súlyos következménye ha valaki sokáig szedi pl hogy utána ha már nem szedi,akkor is mindig hasmenése lesz,meg hogy bélgyulladást is okozhat meg ilyenek.Szóval,ha mondjuk 2 naponta szedem,attól lesz bajom?meg ha mondjuk nem szedem minden héten,1 hétig igen,1 hétig nem...
2011. nov. 27. 00:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Háp, ami gyógyszer annak mind van mellékhatása és sosem jó! Ha lehet ne szedd sokáig. Próbáld meg más természetes pl. gyógynövénnyel helyettesíteni!
2011. nov. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pl milyen gyógynövény jó erre?
2011. nov. 27. 00:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Zöld tea, alma tejjel, dinnye tejjel, szilva tejjel. Mamám almakompóttal is próbálkozott. Minden ilyen tejjel a legtöbb embernél cifrafosást okoz:D A zöld tea engem néha hajt meg. Biztos hogy szedned kell? nekem jó ha egy héten 3.-szor mennem kell. Volt aki meg szolt miatta, hogy nem egészséges, de ha kiverik belőlem se tudok többször:S
2011. nov. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha szükséged van rá, akkor valószíűleg valami nem jó a táplálkozásodban.. Egyél sok rostot..!
2011. nov. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!