Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Neked/tek milyen nyugtatok...

Neked/tek milyen nyugtatok valtak be? Gyogyszer tippeket kernek (stresszoldo)

Figyelt kérdés
Konkretan egy olyan gyogyszert keresek ami stresszoldo, enyhiti a feszulseget nyugtato hatasu. Nem rontja a mindennapos dolgaimat (pl nem leszek faradt a munkaban) tehat nem altato hatasu. Lehetoleg veny nelkul kaphato legyen. (Haziorvost mar kerdezetem). Regebben a teakkal is probalkoztam de semmi haszna nem volt nem hatott ram ezert most egy enyhebb gyogyszeren gondolkodom. Valaszokat elore koszonom :)

#stresszoldo #Veny nelkuli #Feszultes enyhito
2022. jan. 6. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsen ilyen.
2022. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Hogy érted? Nincs olyan nyugtato ami nem venykoteles? Nincs olyan aminek nincs egyszerre nyugtato es altato hatasa? Nincs olyan ami stresszoldo es feszultseg enyhito? Melyiket cafoltad meg? Nem kotekedes csak 1rol a 2re szeretnek jutni :)
2022. jan. 6. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Kifejtem :) Nincs olyan nyugtató, ami nem vényköteles, kivéve a gyógynövény készítményeket, amiket te magad is kipróbáltál. Ezeknek enyhe hatásuk van, amik a valódi szorongásnál nem elegendőek. Ha viszont egy alapvetően kiegyensúlyozott emberről van szó, akinek nincsen súlyos szorongása, "csak" egy stresszesebb élethelyzetben van, annak elegendő lehet. De még így sem válik be mindenkinek... A legelterjedtebb gyógynövény, amit erre a célra használnak, az a macskagyökér.

A valódi szorongásoldók (benzodiazepinek pl. Rivotril, Frontin) vénykötelesek, és altató hatásúak. Szedésüket csak rövidtávon ajánlják, mivel könnyen hozzá lehet szokni és egy kínszenvedés utána lejönni róluk. A hosszútávon kialakuló mellékhatásokról ne is beszéljünk...

2022. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :))
2022. jan. 7. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!