Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek melyik orrspray vált be?

Kinek melyik orrspray vált be?

Figyelt kérdés
Mostanában annyira beszokott dugulni az orrom hogy hiába fujom ki ugyan olyan mint volt. Nektek melyik orrspray vált be? Vagy bármi más okosság?
2022. jan. 6. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Xilomare a kedvencem, korábban Nasivint használtam. De tanulj a hibámból, és pár nap után állj le velük, ugyanis nagyon lehet függni...:/
2022. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet ráfüggeni? Amúgy köszi a tippet megy a zöld .
2022. jan. 7. 00:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az valt be, hogy Nasivint használtam, mar olyam szinten volt dugulva az orrom, hogy sirtam konkretan, alvas semmi, majdnem megfulladtam ejszaka. Aztan valahogy, az lett a praktika, hogy Nasivinbol befujtam 1-et, jol felszivtam, majd kifujtam az orrom (tudom, nem szabad ilyenkor), majd még egy befujas(ezt mar nem fújtam ki)es ugy kititsztult az orrom, hogy repestem az oromtol.

Nem mondom, h ez jo, lehet h csak nálam egyenileg vált be, tenyleg próbálj meg nem rafuggni, en nem fuggtem ra, vsak addig használtam, amig elmult a natham

2022. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a xilomare. Azt használtam esténként napi 1 fújást hónapokon át, és annyira nem lettem függő (tehát jobban megbízok benne).

Kérdező úgy leszel függő, ha sokáig rendszeresen használod. Egy idő után már attól el fog dugulni az orrod hogy ha nem fújsz bele, és így állandóan fújni kell. Ezért írják rá hogy 2 hétig szabad csak használni egyhuzamba.

2022. jan. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Xilomaret fogom kiprobálni.
2022. jan. 7. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!