Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Béres tőzegáfonyát 16 éves...

A Béres tőzegáfonyát 16 éves fiú szedheti?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni a tőzegáfonyát, ugyanis eléggé felfazos tipus vagyok és az lenne a kérdésem, hogy 16 évesen szedhetem? Nem olvastam még el, és azt látom felnőttek szedhetik. Én már benne vagyok a felnőtt kategóriába? 26 éves 45 kg és 180cm magas vagyok.

2022. jan. 7. 19:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, 2napja már szedem. Naponta 2 db-t ahogy apum.
2022. jan. 7. 19:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod. De jobb lenne, ha elmennél orvoshoz és jobban vigyáznál magadra, hogy fel ne fázz.
2022. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi kifogás ellene .
2022. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat elirtam fent 16* éves.
2022. jan. 7. 20:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugtattatok. 2. Orvoshoz félek elmenni, sok a fertőzött. És hatásos nálam eddig ez:)
2022. jan. 7. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Jaj te... Ne félj elmenni! Nem az orvosnál fogsz megfertőződni. Vagy legalábbis kisebb az esélye, mint suliban.
2022. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eléggé sok a fertőzött ott ... Suliban viszont senki, ugyanis lezárva van a suli. Online van
2022. jan. 8. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!