Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha 16 éves lány...

Mit tegyek, ha 16 éves lány létemre valamiért nem bírom a mostani meleget, és rosszul leszek? Főleg buszban!

Figyelt kérdés

Mióta pár hete visszajött ez a hőség, állandóan rosszul vagyok, annyira melegem van, főleg ha utazom haza iskolából, busszal! (39 km)

Van amikor nincs klíma, se az ablak nincs lehúzva, nem kapok levegőt se.

Folyadékot iszok eleget, a cukrom sem esik le, viszek a táskámban mindig gyümölcsöt és szőlőcukrot, folyadékból pedig nyakalom a vizet és a kólát.


2021. szept. 12. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ez van, sokat nem tudsz tenni. Maximum imádkozhatsz, hogy legyen ülőhelyed a buszon.
2021. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal kis legyezőt hogy legyezd magad ha hőség van a buszon és nincs ablak. Meg fontos hogy vigyél innivalót magaddal, ez által is jobban lehetsz. Szőlőcukrot is ehetsz közben. Ha végig állnod kell akkor keress egy üres sarkot és csücs le oda, szoktam látni tiniket néha a lépcsőn is ülni így nem ciki ez ha ájulás határán vagy. Vagy mini ventillátort ami ilyen kézi és azzal is kibírod valameddig.
2021. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, kb sose nincs hely, ha van is, akkor is hátul, és mellettem állnak, és bezárva érzem magam, levegőm sincs, és rosszul leszek. De ez 3 éve most van először ilyen gondom.
2021. szept. 12. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is nagyon izzadós vagyok,amikor nincs klima,vagy nyitott ablak, nagyon szenvedek.

Nem is értem néha az embereket. Múltkor is délután 2kor, 28 fokban, a buszon egyetlen egy ablak volt félig nyitva..

Sajnos en sem találok erre megoldást, pedig még orvosnál is voltam, böngészem a netet, fórumokat.

A dokim elküldött vérvételre, nőgyógyászatra, hasi uh-ra. Az utóbbi kettőre októberre meg novemberre van időpontom. A vérvétel szerint a pajzsmirigy, meg minden oké, a májammal van valami, ami kicsit magasabb, de nem ezért van az izzadás.

Bocsi, kicsit hosszú lett 😊

2021. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!