Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Történt már veled ájulás?...

Történt már veled ájulás? várom a sztorikat ezzel kapcsolatban, korra nemre is kíváncsi vagyok:D

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
:D
2022. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem semmi vicces nincs abban, ha valaki elájul...
2022. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Rendszeres ájulós vagyok. Főleg ha vért látok, vért vesznek. Nem is olyan régen voltam vérvételen. Tapasztalat miatt előre szóltam a fiatal nővérkének, hogy mindig elájulok ha tűt látok, vért vesznek. Közölte, hogy ez csak hiszti a részemről, olyan nincs, hogy előre megmondjam elájulok. Mondtam, hogy nem érdekel, hogy elhiszi vagy sem. Vérvétel után lefekszem az ott található heverőre.. Levette a vért, és simán kidobott, hogy ne tartsam fel a többieket akik szintén vérvételre jöttek. Sajnos a vele dolgozó kolléganője is mellette állt, voltaképpen kituszkoltak. Nem akartam balhét, így kimentem. Reméltem, hogy most nem fogok elájulni, de sajnos nem így lett. Alig mentem pár métert már forgott a szoba, és se kép se hang. Arra ébredtem, hogy embereket hallok,rohangálás, orvos hajol az arcomra, hogy ébredjek. Majd bevittek egy szobába. Az orvossal beszélgettem, elmeséltem neki, hogy a két nővérnek szóltam, hogy ájulós vagyok. A doki tök ideg lett. Mondta mindjárt jön. Kiment, majd pár perccel később hallottam, hogy kiabál a nővérekkel. Bejöttek mindhárman, a fiatal nővér első mondata. De miért nem mondtam, hogy ájulós vagyok?? Nem engedett volna ki ha tudja. Azt hittem megint elájulok a hazugsága miatt. Szerencsém volt, mert a másik nővér valamiért nem akart hazudni, és ő elmondta az igazságot. Hivatalosan panaszt tettem ( orvos tanácsára)

Egyébként a testvérem is ájulós, szintén ha vérvételre megy vagy ő még fogászati kezelés után is elájul.

36/N

2022. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. igazad van nem is arra értettem nyilván, nem véletlen a kor és a nem mellé tettem a smileyt, mindegy.
2022. jan. 9. 13:37
 5/7 A kérdező kommentje:

3

ez durva, magyar egészségügy... szomorú, hogy léteznek ilyen "szakemberek"

2022. jan. 9. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:
30 éves nő vagyok. Kb. 6 éves korom óta rengeteg ájuláson túl vagyok, amiket különböző helyzetek idéztek elő. Utoljára 1.5 éve ájultam el a körmösömnél, mikor levágta egy sebemet.
2022. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer éjjeli kiránduláson elájultam. Bele estem egy gödörbe szerencsére lemásztak értem és megmentettek. 1 órát voltam eszméletlenül.
2022. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!