Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki valaha is...

Van itt olyan, aki valaha is elájult valamilyen oltástól?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál? Milyen betegség ellen kaptad azt a vakcinát? Hány éve történt? Hogyan gondolsz most erre vissza?

2021. nov. 5. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En oltas utan ajultam el meg asszem 6.-ban.Nemtudom milyen oltas volt, de gondolom a kotelezo vedooltasok egyike, hat nem volt kellemes erzes az biztos, de akkor meg tufobiam volt illetve a ver latvanyatol is rosszul lettem
2021. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Megértelek. Velem ötödikes koromban történt ilyen. Én sem tudom, milyen oltás volt, de állítólag vagy rózsahimlő vagy TBC. Voltak egyéb mellékhatásai is az oltásnak ezért sem akarok engedelmeskedni ennek a jelenlegi oltási kampánynak.
2021. nov. 5. 22:57
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Igazábol nekem nem is ez a bajom az oltassal, hanem sok embertol hallottam hogy akar bele is haltak, illetve ismerek is ilyet
2021. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. Dettó ugyanígy vagyok ezzel én is. Ráadásul más mellékhatásokról is olvastam, illetve hallottam. A másik pedig az, hogy ez csak kísérleti anyag. Van belőle legalább hatféle, s egy olyan betegség ellen, amit félévente megkaphatsz.
2021. nov. 5. 23:12
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem elég egyszer beoltatnia magát az embernek.
2021. nov. 5. 23:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Masreszt pedig az oltas nem is nyujt vedelmet egyaltalan a virus ellen csak enyhiti a betegseg lefolyasat, attol meg ugyanugy tovabbadhatot egy csomo embernek csak annyi a kulombseg hogy par ev mulva meg ki tudja mi fog tortenni veled, rosszabb esetben az oltas utan par nap mulva vagy a masodik oltas utan megpusztulsz :D
2021. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Az oltás csupán egy hamis biztonságérzetet ad.
2021. nov. 5. 23:27
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan:D
2021. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó, az ájulást azért ne keverjük feltétlen a mellékhatások közé. 6 éves koromtól kezdve minden oltásnál elájultam.

Én azt hittem, van valami az oltásban, amitől elájulok.

De vérvétel után is rosszul lettem, szóval...Amikor pedig anyukám ujjából vettek vért és felsikoltott, mert ideget értek, akkor is én lettem rosszul, le kellett feküdnöm mellé a kórházi ágyba, akkor azért felülvizsgáltam azt a hitemet, hogy az oltóanyaggal volt a gond gyerekkoromban.:DDD

Ettől függetlenül nem oltatok a koronavírus ellen, mert nem bízok ebben az oltásban. Biológiai fegyver a vírus is, és az oltás is ellene.

2021. nov. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekem volt más is, mint hogy elájultam. Az csak egy negatív élmény volt. Utána 25 évig görnyedt háttal és széttett lábakkal mentem utána. Nem is gondoltam rá, hogy az okozhatta a problémát, amíg ilyen témájú könyveket nem olvastam.

Tavaly januárban viszont egyszer lebetegedtem, kigyűlt az oltás helye, kinyomkodtam a gennyet és utána jöttem helyre.

De a munkahelyemen mindenki oltva van és engem is rá akarnak beszélni, sőt kötelezővé is tehetik.

38/N

2021. nov. 6. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!