Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt hogy ertelmezitek?

Ezt hogy ertelmezitek?

Figyelt kérdés

Akkor valaszolj, ha ismersz olyat, aki Ausztriaban dolgozik/el, esetleg te vagy az!


Ugye februar 1-tol a 2x oltottak igazolvanya 180 napig ervenyes a 2.oltastol,a 3x oltottake 270 napig. Na de erre eddig nem talaltam valaszt, hogy mikortol szamoljak azt a 270 napot.

- a 3.oltastol +270 nap vagy

- a 3.oltas csak +90 napot ad.


Nagyon nem mindegy sajnos. Szerintem az o fejukben a 2.verzio van, az elso nem nagyon kifizetodo, meg ugy, sem, hogy kvazi akik augusztus 1-ig kaptak meg a 2.at,azoknak is mar csak 3 hetig ervenyes az igazolasuk, ami szerintem millios nagysagrendu (hiaba van koztuk olyan, aki azota elhunyt, elkapta a covidot es gyogyult igazolasa van vagy mar a 3.at is felvette)


2022. jan. 9. 14:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!