Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bütyökműtétet bárkinek elvégzi...

Bütyökműtétet bárkinek elvégzik tb-re? Ortopédián kell egyeztetni?

Figyelt kérdés
Még csak 25 vagyok, de már most fájdalmas bütyköm van, kezd egyre csúnyább lenni. Nekem is megcsinálják tb-re? Illetve kockázatos ez a műtét? Eddig mindent magán úton műttettem, mert nem bízok a tb-s szolgáltatásokban, sok rosszat hallani. Valakinek van tapasztalata?

2022. jan. 9. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, bocsi az offért, de melyik oldalon van? Külső vagy belső felén?
2022. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb esélytelen mostanában, sajnos.
2022. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En múlthéten kértem beutalót a háziorvostól, aki adott egyből a kézsebészetre, jövő hétra már kaptam id időpontot.
2022. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 a bal lábfejem a nagylábujjamat érinti :/


És magánban mennyi egy ilyen műtét? 300-400 ezer? És ez kialakulhat újra műtét után is?

2022. jan. 9. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, kialakulhat ujra, es hosszas a felepules mutet utan...nekem is van, es epp ezert nem muttettem meg....31/N
2022. jan. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem hosszas a felépülés, azt írják, hogy maximum pár hét és már ugyanúgy fogsz járni, mint előtte, de addig is tudsz mozogni, csak gondolom bicegve.


És ha újra kialakulhat, akkor mennyi időn belül? Mert ha 1-2 év, akkor tényleg nem éri meg az árát, de ha 10-20 éven belül, akkor én simán bevállalom a műtétet :D

2022. jan. 10. 09:01
 7/7 anonim ***** válasza:
most mennire sulyos, milyen cipőt tudsz hordani? szerintem akkor muttesd meg ha tényleg elég kellemetlen már, különben nem éri meg a kockázatot
2022. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!