Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szív félreütés vagy szívritmus...

Szív félreütés vagy szívritmus zavar mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már régebb óta van nekem ilyen szívritmus zavarok vagy szív félreütések!

elmentem 2 kardiológushoz is mindkettő azt mondta semmi baja nincs a szívemnek ! De én ugyan úgy érzem ezeket és ijesztő!

Mikor jelentkezi?: Általában ha nyugalom helyzetből felkellek pl ha fekszek vagy ülök vagy szinte bármikor jöhet sétálásnál vagy ha lehajolók !

Vagy amikor böfögök is ! Mitől lehet ez ?



2022. jan. 11. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás,pánik,illetve lehet nem is a szíved. Gyomor is okozhat hasonló fura érzéseket.
2022. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit az 1. írt + magnéziumhiány is lehet.
2022. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De tuti a szívem mert ilyenkor megszoktam fogni is ott és érzem a kezemmel azt a furcsa dobbanást
2022. jan. 11. 15:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Már 3-4 napja szedem a magneb6-t meg ma elkezdtem inni a magnosolvot
2022. jan. 11. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 2 kardiológus is azt mondta nincs baj és megcsináltak minden vizsgálatot (szív ultrahang, terheléses ekg, 24órás ekg, vérvételek) akkor valószínűleg tényleg nincs a szíveddel gond, ez nyugtasson. A magnéziumot meg szedd kitartóan. Nekem is ez volt és segített, persze nem pár nap alatt.
2022. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok,bakker a magnéziumot elfelejtettem,jó hogy 2-es írta.

Anno pár percenként volt plusz dobbanásom és a magnézium segített. Igaz nagyon fontos melyiket szeded,mert pl a magnézium-oxidnak nagyon kevés százaléka hasznosul. Én magnézium-citrátot szedek (Magnesii-Citrici 500mg,doki felírhatja és akkor csak pár száz Ft.)és a migrénem is 90%-ban elmúlt.

2022. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől lehet, de vagyunk páran akik ezzel élünk együtt egy életen át, sajnos úgy, hogy senki se tudja az okát és megszüntetni sem tudja senki. Üdv. a klubban. Ha ez nyugtat, nekem 11 éves korom óta van, és 35 éve élek vele, és ennek még kb 5-6 féle változatával, számtalan kardiológiai lelettel, ami természetesen nem mutat semmilyen eltérést, néhány mentőhívással, pár pánikbetegség kezeléssel, (nem attól van). Magnézium, enyhe gyógynövényes nyugtató, esetleg galagonya jó még rá alkalomszerűen. Nekem pl. vitaminok felerősítik a tüneteket.
2022. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kérdező hogy vagy? Nálam most ugyanez a helyzet
2023. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!