Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyógyszer allergiába tényleg...

A gyógyszer allergiába tényleg bele lehet halni??

Figyelt kérdés

Az imént nagyon megijesztettek a patikába😰

Aztmondták az algopyrin alapú,hatóanyagú gyógyszerekre nagy valószínűséggel allergiás vagyok, (elég komoly tüneteim voltak) de én ezt nem tudtam és rendszeresen szedtem ilyen gyógyszereket és elmondták hogy ebbe bele is lehet halni. Ez igaz? Nagyon durva..



2022. jan. 11. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha anafilaxiás reakciód lesz tőle igen. De ha rendszeresen szedsz ilyen gyógyszereket és nincs semmi bajod tőle miből gondolod, hogy allergiás vagy rá?
2022. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy komoly allergiás tüneteim voltak.
2022. jan. 11. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet vizsgáltatni vérvétellel. És amúgy igen, egy ismerősöm majdnem meghalt, ő az appranaxtól, nem kapott levegőt, épphogy kiért a mentő....
2022. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ez nem úgy működik, hogy sokáig szeded, aztán majd meghalsz egyszer....
2022. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha allergiás tüneteid vannak valamitől akkor azt kerülni kell, ehhez nem kell egy gyógyszertári dolgozó felvilágosítása jobb esetben.
2022. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!