Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megtörténhet ,hogy valaki nem...

Megtörténhet ,hogy valaki nem érzi az ecstasy euforikus hatását soha többet?

Figyelt kérdés
Az első használat után, hiába hagyott ki több hónapot ,nem érzi azt az euforikus boldogságot, az egyéb hatásokat (pl.:pörgés, hallás torzulása) érzi. Erősebb tablettánál se.

2022. jan. 13. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs ilyen. Romlott, vagy hatástalan volt az út bogyó. Az mdma megvág 2 hét kihagyás után.
2022. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz eki. Vagy dizájner drog volt benne mdma helyett.
2022. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig kb ugyan azt adta, megvolt az eufória. Aztán volt egy 2 hónapos kihagyás, utána az első alkalomnál hozott még valamit, aztán egyáltalán nem. Pedig ugyan olyan bogyók voltak. Kérdeztem havert, hogy az létezik hogy nekem már nem ad eufóriát? Annyi volt a válasza szintén bebogyózva "Ez már csak rosszabb lesz.! Szerintem árulkodó. Utána pár alkalommal csináltam még, és konkrétan semmi toleranciám nem volt rá, még annyi se szerintem mint előtte... Régen amiből egy este alatt 2-t megettem most elég volt egy fél, és egész este keményebben mentem mint azok akik 6-ot ettek. (mondjuk azoknak toleranciájuk is volt...) Lényeg a lényeg, 0 toleranciával, nagyon komolyan betorzítottak viszonylag kicsi dózisok, de az eufória kámforrá vált. Azóta már ismét nem csináltam több mint 1 hónapja, de most egy darabig nem is fogom. Szerintem a szerotonin szintemnek regenerálódnia kell.
2023. jún. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!