Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » CBD olaj daganatos megbetegedé...

CBD olaj daganatos megbetegedésre?

Figyelt kérdés

Nagymamámnak vastagbéldaganata van máj- és hashártyaáttéttel.

Már megoperálták, a primer daganatot kivették, ma kezdi a chemoterápiát. Szeretnék neki CBD olajat venni, mivel állítólag enyhíti a chemo mellékhatásait. Az infúzió + tabletta verziót választotta, szóval tartunk tőle, hogy folyamatosan rosszul lesz.


Elég szkeptikus vagyok a magyar termékekkel kapcsolatban, vagy külföldről szeretnék rendelni, vagy a detki Kenderfarmról venni, mivel arról már hallottam jó véleményt. Mit gondoltok? Ha konkrét külföldi terméket ajánlotok, aminek nem horribilis a szállítási költsége azt is megköszönöm.



2022. jan. 14. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Dolgoztam olyan boltban ami CBD olajat forgalmazott és így van, mindenképp vegyél neki. Magna márkájút lehet kapni itt is ami jó minőségű.
2022. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!