Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A medroltól lehet furcsa az...

A medroltól lehet furcsa az arcom?

Figyelt kérdés
Egy hete szedek medrolt, viszonylag nagy dózist, 64 mg naponta. Nem lett kerek tőle az arcom, hanem inkább beesettnek látom meg kicsit ilyen "viaszbabás", ilyen gumis hatásunak néz ki, nem tudom jobban megfogalmazni. Kb mint az ilyen múzeumokban a figurák. És a szemem környéke meg beesett. Valaki tapasztalt ilyet medrol szedése alatt?

2022. jan. 14. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kerek, holdvilág arcom volt tőle, de nem elképzelhetetlen, hogy a tiéd meg beesik a medroltól.
2022. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csocso2 ***** válasza:
Egy hónapig kell szednem, 32 mg-al kezdtem, most 8 - nál tartok. Eddig nem tapasztaltam mellékhatást, lehet egy kicsit nyomottabb a hangulatom.
2022. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mizu azóta,
2022. szept. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát most 24 mg-ot szedek, azóta sajnos megerkezett a tipikus kerek arc.
2022. szept. 3. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Mizu?


Én 10 éve szedem?

2023. jan. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem rendszeres Kenalog injekció csinálta ugyanezt. Először beesett zombi arc (még az idősek is átadták nekem a helyüket a buszon, olyan rosszul néztem ki), majd jött a kerek hörcsög ábrázat. Gyűlölök tükörbe nézni!

De nem volt más megoldás, kibírhatatlan fájdalmaim voltak.

2023. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet
2023. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!