Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jelennek meg furcsa...

Miért jelennek meg furcsa kiütések a testemen?

Figyelt kérdés
Heló! Észre vettem már egy ideje, hogy furcsa kiütések keletkeznek a testem random pontjain, például a térd,alkar és a lábfejem közelében. Kinézetre szinte teljesen egyezik egy pattanással, csak nem fehér folyadék, "genny" van benne, hanem egy fénylő, a tetején egy picike pontban átlátszó,tömör kis cucc, ami szilárddá teszi az egész kiütést. Kinyomni nem lehet, tűvel piszkálgattam az egyiket, de semmit nem értem el vele,de erős nyomás hatására enyhe fájdalmat éreztet(kis szúró fájdalom). A mérete is egy patanással egyenlő. Nem viszket, nem fáj, nem piros körülötte, ahol elhelyezkedik ilyen kiütés, ott is csak 1-2 egymás mellett. A testemen összesen sincs sok, max 10-12 darab. Nem szívesen mennék orvoshoz,nem is vagyok allergiás semmire, hogy külön megnézessem. Amolyan szemölcs féleséghez tudnám hasonlítani, de nem akkora nagy, és a kinézete is eltér, de lehet, hogy valami kisebb "alfaja". Valaki tudja, mi ez, vagy hogyan tüntessem el? (Annyira nagyon tényleg nem zavar, de ha lehetőségem van rá, szívesen megválnék tőlük:D). Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. dec. 19. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz megmondani. A SOTE Bőrgyógyászati Klinika ingyenes alkalmazását tudom javasolni, a Medinnoscant. Letöltöd, kitöltöd benne az adataid, lefotózod a tüneteidet és bőrgyógyász megnézi. Ha fotó alapján meg tudja mondani mi az, akkor ír rá véleményt és kezelést is.
2021. dec. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!