Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pikkelysömörös a fejbőröm?

Pikkelysömörös a fejbőröm?

Figyelt kérdés

Már évek óta van de nem zavart , mert mindig eltűnt. Most viszont kb fél éve folyamat van és már nagyon csúnyán, vastagon van.

Hajterápia segíthet a gyógyulásban? Van olyan fodrászat ahol delmérik a haj és fejbőr állapotát … csak nagyon drága egy alkalom ..kezelések is.

Van aki járt már ilyen helyen ? Megéri?


2022. jan. 14. 16:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Felmérik , bocsánat.
2022. jan. 14. 16:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Fodrászatnál hajat vágnak. Miért nem bőrgyógyászhoz mész?
2022. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam ott. Babát szeretnék így nem szedek antibiotikumot amit felírt mindig.
2022. jan. 14. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egyetlen hatásos sampon az a vichy dercos normál és zsíros fejbőrre. Minden mástól vállalhatatlan a fejbőröm.
2022. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbálom, hátha.:)
2022. jan. 14. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Hintopor?
2022. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Babat tervezel, tehat meg nem vagy terhes. Miert ne szedhetnel gyogyszert? Sok keszitmenyt szedheto meg terhesen is.

Mindenkeppen menj el orvoshoz, ez szar kifogas szerintem. Akkor inkabb szenvedsz? Es ha terhesseg alatt rosszabbodik a hormonok meg mittudomen mi miatt? Nagyon csunya es fajdalmas tud lenni, anyukamnak van, latom neha, hogy mennyire szenved, amikor jobban elojon neki.

2022. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Amit eddig szedtem erős gyógyszer volt és a doki ( leírásban is szerepelt) mondta, hogy babatervezés esetén tilos szedni. :(

Illetve a természetes gyógyulásokat jobban szeretem.

2022. jan. 15. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!