Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt tapasztalom már egy...

Azt tapasztalom már egy ideje, hogy egyre kevesebb hajam van. Mit csináljak? 25/L

Figyelt kérdés

Hetente 2x mosok hajat, és 2x is vasalom. Mindig hajmosás után másnap reggel (munkába indulás előtt) vagy aznap este kivasalom, mert full göndör, és azt nem szeretem.

Egy ideje észre vettem, hogy láthatóan sokkal kevesebb hajam van. Régen nagyon dús volt, majdnem 1 óra hosszába telt kivasalni az egészet, de most már végzek vele 20 perc alatt. Ez eléggé megrémít. Alig van mit fogni rajta, alig van mit fésülni. Amikor felfogom az egészet, annyika a lófarkam, mintha másnak egy kis tincset fognánk fel a hajából.



2022. jan. 16. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el szedni cinket c vitaminnal,mert cink hiánytól is lehet, és nem ártana kivizsgáltatni is magad, de ha pesti vagy ott a víztol is lehet amibe mosod a hajad.
2022. jan. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Messze lakok Pesttől. Abban a megyében lakok, ahol a legjobb a víz.
2022. jan. 16. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Cink, vitaminok, és ne vasalgasd, mert persze hogy tünkremegy.
2022. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cinkre mégegy szavazat, nekem nagyon hullott, és mióta szedem, sokkal de sokkal jobb lett.
2022. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!