Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiesett a szívritmusom másodpe...

Kiesett a szívritmusom másodpercekre... Orvoshoz kell mennem?

Figyelt kérdés

Onnan indult, hogy alapból reggel hevesebben dobogott a szívem, ami jóérzésből indult ki (magándolog:D). Elmentem futni egyet, aztán éreztem egy nagyon fura dolgot, amit nem tudom hogy is volt, mert valamiért nem emlékszem, de megfájdult a mellkasom, és elestem a földre, majd éreztem másodpercek múlva enyhe szívdobogást, majd újra beindult. Nagyon megijedtem, abba is hagytam a futást, leültem pihenni egy közeli padra.

Ez mitől lehet? Egész éltemben egészségesen éltem, sose dohányoztam, drogoztam, sportoltam (kondiztam). Volt már valakinek ilyenje?


2022. jan. 16. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
anonim oldalon vagy ember
2022. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Igen, szükséges lenne egy teljeskörű kardiológiai kivizsgálás, pláne ahogy írtad, el is estél a földre. Valószínűleg nincs semmi komoly, de a biztonság kedvéért megéri kivizsgálni, nehogy mégis észrevétlenül maradjon. Lehet akár stressztünet, extrasystole, de akár veleszületett szívbetegség is.
2022. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
semmi bajod. túlizgultad magad ennyi.
2022. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Semmi baj
2022. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Rengeteg embernek van extrasystoléja (nekem is, sportoló vagyok), ez teljesen normális. Nálad csak egy alkalommal fordult elő, ami egyáltalán nem jelent bajt. Ha nem tudsz megnyugodni, akkor keress fel egy kardiológust.
2022. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!