Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Behomalyosodik a szemem...

Behomalyosodik a szemem masodpercekre ,van hogy csak szemem sarka befeheredik mintha hirtelen eles tompa feny erne es egy ilyen lencse lenne benne ami behomalyodsodik(pedig nem)van hogy a szemem egy pilanatra total atlatszo homalyban uszik egy mpre?

Figyelt kérdés

A problema kb ket honapja jelentkezik,bent a hazban ilyen feher koddel latok idonkent es kint az udvaron tisztabbul latok.Mar nem hordok muszempillat sem mert egyre szarabb a helyzet.Harom hete sulyosbodtak a tunetek,banalisan fog hanzani de ajkor volt rajtam utoljara mupilla es miutan egyik este azt leszedtem kezdodtek a furabbnal furabb tunetek.

Pl.az egyik szemem sarka onnantol szamitva mar harom hete osszeragad spontan modon(mintha ragaszto lenne a csucsken pedig nem)es ez az idonkent jelentkezo spontan konnyezes es ego erzes is azota jelentkezik mindehhez tarsul a mpekre jelentkezo behomalyosodas(egyik pillanatrol a masikra tital homalyos lesz az egyik szemem)valamint van hogy csak a szemem sarja homalyosodik be egy pillanatra mintha egy kontaktlencse lenne benne es hirtelen magas feny erne oldalt)mindehhez tarsul egy ilyen akkut van valami a szemeimben erzes es ilyen csipasnsk osszeragadonak erzem oket,tavolra homalyosan latok...

Na de most jon a lenyeg

Voltam ezek miatt szemesznel harom hete.Valamilyen gyulladast allapitott meg es azt mondts hasznaljam a szemcseppet elmulik..nem mult el visszamentem par map mulva es megallapititta hogy rovidlatasom van(elotte par nappal nem latott ilyet)es kell feles szemuveg

Elmentem meg egy maganviszgalatra is itt azt allapitittak meg a bal.szemem negyed a jobb fel dioptrias.Kell szemuveg,ez eddig oke,de ezek a furcsa es ijeszto tunetek es az hogy egesz nap farad a szemem,ragad a szemem ossze mint egy csipas kismacskanak es ezek a behomalyosodasok a rossz latas par hete alakult ki csak!!!!Es nem akarnak ezek a fura tunetek elmulni ez pedig a mindennapokban is sulyosa problemakat okoz,egyreszt megijesztenek ezek a tunegek szoval mentalisan is aggaszto a helyzet,masreszt ezek nem a rovidlatas tunetei hanem egy ilyen osszeragadas meg behomalyosodas szerintem valamifele fertozes gyulladas ami tobb hete kinoz mar arra is gondoltam a szempilla ragasztonak lehet koze ehhez ugyanis.olyan erzesem van.konkretan mintha ossze akarna ragadni a szemem.


2020. júl. 17. 13:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Mar nem tudok hova fordulni szemesznel kettonel is voltam..
2020. júl. 17. 13:12
 2/4 A kérdező kommentje:
Es tenyleg spontan eg a szemem meg konnyezik(amikor volt epitett pillam a ragaszto okozott ilyen tuneteket hogy oldalr konnyeztem tok spontan)
2020. júl. 17. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Kísértetiesen hasonló tüneteim vannak pár hónapja, én is több szemésznél voltam, de semmi sem változott a diagnózisuk alapján sem. Valami javulás neked történt azóta?

2020. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia,nem most pár napja nem olyan erősen de jelen vannak.
2020. júl. 26. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!