Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon de nagyon hullik a...

Nagyon de nagyon hullik a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van valami vitamin vagy valami ami segitene?

2022. jan. 17. 12:55
 1/5 anonim válasza:
0%
Plantur 39 sampon! Ne cigizz! Hajvitamint soha nem szedtem nincs szuksegem ra!
2022. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először az okot kell megkeresni. Menj dokihoz.
2022. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem az oka az, hogy egeszsegtelenul eszek, 0 vitamint viszek kb be, keveset alszok, stressz meg ilyenek.

Probalok valtoztatni. A sampont kiprobalom

2022. jan. 17. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Vashiányra egyél reggelente kis kacsamájat vagy valamilyen jól hasznosuló vaspótlót - maltofer, eisenblut. Esténként jól felszívódó magnéziumot lazuláshoz. Jók a koffeines samponok is, általában akkor, ha amúgy ötleted nincs, mitől hullik, de neked van. :D A Plantur a legdrágább, vannak olcsóbbak is, ahol nem kell megfizetned a reklámot. Van többféle komplex tablettás cucc is, mint tricovel, forcapil erre, de ezeket se a vassal, se a magnéziummal egy időben ne szedd be, pl. délben beszedheted.
2022. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Varga hajcsepp! Háromezer Ft. Egy üveg nem elég. De egy labor első sorban.

Tudod, egyre nehezebb vigyáznunk az egészségünkre. Covid szövődmény is lehet, én az voltam és két hónapig fújkáltam vele, mostanra már alig hullik.

Bár ennél nagyobb bajod sose legyen, de veszélyes időben élünk!

Te vágynál egy olyan világra ahol csak igazságos, szelíd emberek élhetnek?

2022. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!