Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cifranra lehet alkoholt...

Cifranra lehet alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés

Ejszaka nagyon fajt a fejem gondoltam beveszek egy fajdalom csillapitot de nagyon komas voltam mert mar felalomba voltam hat veletlen egy cifrant kaptam be, ami ha jol tudom antibiotikum.

Aztan ma mennek szuletesnapra es szeretnek alkoholt fogyasztani. Befolyásolja az 1 szem antibiotikum amit éjszaka 11 körül vettem be?



2022. jan. 19. 12:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Elore is koszonom a valaszokat, igen tudom figyelmetlen vagyok nem lehet csak ugy gyogyszereket bekapni. Mivel 300 km-re dolgozok az otthonomtol es a haziorvosomtol ezert elore vannak kiirva nekem gyogyszerek hogyha baj van legyen, mert eleg sokszor van baj mostanaban. Aztan mostanaba nagyon megy a munka a tulora stb aztan mar a kimerultsegtol se lattam szerintem valoszinu, a fejfajasomnak is ez lehetett az oka mert azert kipihentem magam, ma mar ilyen problemam halisten nincs.
2022. jan. 19. 12:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet szerintem
2022. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!