Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A medencecsontomnál |bal...

A medencecsontomnál |bal oldalon| fáj a hasam, ahogy lépkedek. Meghúztam, vagy valami más?

Figyelt kérdés
Csak mert de. rengeteget futottam, de akkor még nem éreztem azt, hogy fájna. Szerintetek meghúztam? Mert ahogy megyek, nagyon fáj, de ha fekszem/ülök, akkor nem.
2010. szept. 9. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt hétfőn.Oda vissza futottunk tesin,és becsípődött valami.Úgy fájt,hogy azthittem ott halok meg :"D

Szerintem nem komoly,holnapra elmúlik.Ha nem akkor nemtudom :/

2010. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem komoly, megerőltetted vagy izomláz vagy valami becsípődött vagy hasonló.

Pihentesd kb. 3 napot (vagy ha holnap reggelre elmúlik akkor elég holnap estig pihentetni) és magától elmúlik.

Ha rosszabbodik vagy nem akar múlni akkor érdemes benézni az orvoshoz.


Máskor fokozatosan fuss mindig többet és fokozatosan gyorsulj, ne hirtelen. Esetleg valami bemelegítés. De ez előfordul, néha látszólag minden ok nélkül is.

2010. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!