Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dulcolax tabletta 2-3 naponta...

Dulcolax tabletta 2-3 naponta mennyire ártalmas?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy orvosom javasolta ezt, mert már elég régóta nem jó az anyagcserém hetente tudok nagy wczni, legtöbbször akkor is hashajtóval. Mivel ez akkor borzasztó nagy fájdalmakkal jár, nagyon görcsöl a hasam stb, így szerinte jobb lenne 2 naponta bevennem 1et. Kérdeztem, hogy nem e fogok rászokni nagyon és azt mondta, hogy nem. Viszont én mégis csak tartok tőle, meg így is általában fàj a hasam, ha 2 naponta veszem be akkor is. 20/L

2022. jan. 22. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom mennyire aktuális, de az én hasam 2 szemtől nem indul meg, 3tól pedig görcs, hasfájás egész napos wcn trónolás. Próbálj meg jógázni, mozogni. Dulcolax mellé nospát is szednék, annyira fájt utoljára. Inkább a menstruáció de komolyan, az nem ilyen kellemetlen
2022. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!