Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltaren dolo derékfájásra...

Voltaren dolo derékfájásra napi szinten meddig szedhető folyamatosan?

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyire fáj a derekad?
2022. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a dolo az lóf.sz. Derékfájásra szedheted marékszámra, csak 25 mg hatóanyag van benne. A normális adag 50-75 mg. Miért nem íratsz fel az orvossal valami erőseb gyógyszert?
2022. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Flektor port javaslok
2022. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez is nagyon erős. 4-6 órán át hat. Napi 2-t szedek.

Elvileg nem szabadna napi szinten sokáig szedni.

Mi bajom lehet tőle? Vagy meddig nem árt?

És ti az 50-75 mg-osakat szeditek napi szinten? Meddig? Éltek még?

2022. jan. 25. 09:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért fáj, mert olyan helyen dolgoztam, ahol nehezeket kellett emelni, cipelni.
2022. jan. 25. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a baj hogy lehet becsípődött egy izmod és be van folyamatosan gyulladva vagy ne adj isten sérvre utaló jelek

Az a baj nem vagyunk orvosok így én nem tudok neked mit mondani

A páromnak sérve volt mütőtték (ő költöztetett) majd ülő munkát végzett elhízott stb és gyógyszereken élt mindennap annyira fájt neki

Ez kb 10 éves sztori azóta nincs ülő munka fogyott kb 25 kg-ot de a mai napig előfordul hogy rosszul lép mozdul és akkor beszarik annyira fáj neki

Lóbalzsammal szoktam bemaszírozni neki néha kap 1 tigristapaszt de amúgy igazán a flektor por segít neki(magas a diklofenák tartalma)

2022. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!