Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki oltás parti...

Van itt olyan aki oltás parti volt és rájött ,hogy nagyon nem stimmel itt valami ? Mikor jött a fordulópont ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Az elején hittem benne, sőt, mikor lehetett regisztrálni, az elsők között voltam (fiatalon, 30 évesen), mert féltem a covidtól azok alapján, amikkel átmosták az agyunkat. (A történethez tartozik, hogy ízületi és porcproblémák miatt sok emberrel kommunikálok napi szinten.)


Elkezdték oltani az eü dolgozókat, nekem meg fura mód egyre több problémás ügyfelem lett, mígnem gyanút fogva elkezdtem érdeklődni, hogy már oltva vannak-e, mivel, mennyi idő múlva alakult ki probléma és meglepően sokaknak alakult ki a "semmiből" ízületi gyulladása, fájtak a végtagjaik hetekkel, hónapokkal később is, nehezen mozogtak, fura, ok nélküli fáradtság tört rájuk, nőknél a menstruációs ciklus felborult, akár hetekre ki is maradt, amikor pedig újra jelentkezett, olyan fájdalmakkal és durva vérzéssel, ami addig nem volt jellemző. Aztán szépen jöttek az idősek, fiatalabbak, egészen fiatalok.


Mígnem be nem nyaltuk barátnőmmel ősszel a koronát. Én a fenti történetek miatt kivárásra mentem (bevallom, azóta sem győzött meg, sőt), így nem voltam oltva, Ő viszont igen. Nekem 5 nap enyhébb torokfájás és közepes nátha volt az egész, közben itthon összerántottam a lakást, házibarkácskodtam, mozogtam (lakásban), Ő viszont 2 Pfizerrel (előtte 3 hónappal kapta a másodikat) 3 napig mindent kihányt, hasmenése volt, további 1 hétig lázas és teljesen erőtlen volt és olyan 2 hét után tudott bármilyen, erőt igénylő feladatot végezni.


Saját tapasztalatomból tanulok és építkezem, ez számomra elég meggyőző volt. Mesélhetnék naphosszat, mit hallottam, komplett listám van róla, egészen elképesztő sztorikat is említettek. Persze, most jön majd az, hogy az egész kitaláció, meg biztos az ügyfelek is másítottak, de mindenki azt hallja meg, amit akar. Én viszont mindkét oldalon álltam.

2022. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Én nem voltam oltáspárti, se ellenes, viszont az elején úgy voltam vele hogy várok vele egy kicsit. És de jól tettem!
2022. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy leírtátok .😊 Engem sem győzött már az elején több professzor mondta ,hogy az oltás nem jó, nem ilyen fizetett bohócok akik mindent hazudnak jó pénzért.
2022. jan. 26. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Kik voltak ezek a professzorok?
2022. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!