Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik a szervezetünkkel,...

Mi történik a szervezetünkkel, ha egy napig csak desztillált vizet fogyasztunk, és semmi mást?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, ha egy egészséges ember csinálja és ez egy napig tart és kevés fizikai megerőltetés történik aznap, akkor semmi baj nem lesz.


De..


Sokszor nem érdemes az emésztést borítani. Csak mértékkel mindent és akkor semmi baj nem lesz.

2022. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mennyi ideig kell mennyi desztvizet inni hogy meghalj, de ez is egy opcio. kimossa a sókat a szervezetedbol, a sejtjeid megőrulnek es elkezdenek nagy mennyisegben vizet felvenni, felrobbannak es meghalsz. NE csinald
2022. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felborul a sóháztartásod. Több sót fog kiválasztani a szervezeted, és előbb-utóbb nem marad benned elég a tested normális működéséhez. Egy nap alatt még valószínűleg nem lenne komolyabb bajod, de jobb nem kísérteni a sorsot szerintem.
2022. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Eszembe sem jutott kipróbálni, csupán kíváncsi vagyok.
2022. jan. 26. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!