Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az amfetamin...

Mi a velemenyetek az amfetamin szarmazekokrol Probaltatok mar valameiket? Es mien erzes?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Véleményem: hülye aki ilyenekhez nyúl. Inkább egy üveg finom Tokaji bor. És nem, nem próbáltam! :)
2010. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én már próbáltam marihuanás cigit szívni, de semmi jó nem volt benne. Tök úgy éreztem magam, mintha részeg lennék. Alig bírtam menni, dülöngéltem, és röhögő görcsöm volt. Ennyi. Nem érdemes kipróbálni!
2010. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
régen, még az átkosban volt a desopimon tabletta, amit teljesen legálisan lehetett feliratni étvágycsökkentőként. az tele volt amfetaminnal, egyszer próbáltam, két napig nem aludtam tőle
2010. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

sztem kib_szott jó

hülye vagy ha kihagyod !

2011. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én próbáltam az amfetamint , gátlások teljesen megszünek,

nyugodt és felszabadultá tesz , pörget is mert amit elkezdesz azt alig bírod abba hagyni , elég jó érzés de káros és könyen leépít

2012. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!