Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy magasabb...

Mit csináljak hogy magasabb legyek?

Figyelt kérdés
Csak 151 cm vagyok, esetleg az segítene valamennyit ha ennék sok olyan kaját amibe sok a fehérje vagy szednék kálcium tablettákat vagy vitaminokat? 16/L (16-1)
2022. jan. 30. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez genetika. Viszont még van esély rá, hogy nőni fogsz valamennyit, ha csak 16 éves vagy.

Egyébként szerintem nem vészes a 151 cm. :)

2022. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor a törpe emberek (bocsi a csúnyább kifejezésért) azok örököltek a családból egy olyan gént ami miatt törpék? Mert anyám 168, apám 180 körűl van, nagy szüleimse törpék, nekik az annyuk apjuk sem voltak törpék ahogy láttam fényképen, vagyis akkor lehet rá esély hogy 170 cm legyek?😃
2022. jan. 30. 01:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Amugy L 16-1, érti aki érti
2022. jan. 30. 01:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit összetettebb téma azért. :) Függ a felmenő rokonságtól is persze, meg a szülők genetikájától. De emellett közrejátszik azért a megfelelő életmód is egészen csecsemőkortól (megfelelő táplálkozás stb). De ezt befolyásolni nem igazán lehet csak úgy.

Természetes módszerekkel szerintem túlzottan sokat nem is lehet befolyásolni.


Én nem akarlak elszomorítani de azért a 151cm-ről 170cm-re való növekedés egészen sok, annyi szerintem nem valószínű DE nincs kizárva. :)

Szerintem ha nősz, akkor valószínűbb a következő 1-3 évben és pár cm-t (max szerintem 1-6 cm de ezt nem lehet megmondani).


Utóbbi években (főleg 12 éves korod óta) mennyit nőttél (évente)? Ha még most is volt változás, tehát az utóbbi 1-2 évben is nőttél valamennyit, akkor szerintem van még esély amúgy. :) De nem vagyok hozzáértő csak laikusan szólok hozzá és annyival, amennyit tudok a témáról.

2022. jan. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát mi nyáron mérjük le a nagyapámmal hogy mennyit nőttem és volt olyan hogy 7 cm nőttem utána csak 4-5-6 cm nőttem, de nyár óta csak 1 cm nőttem :(
2022. jan. 30. 08:10
 6/9 A kérdező kommentje:
Kb úgy 3 éve volt az a 7cm növekedés és azóta általába 4-5-6 cm növök 1 év alatt, de nyáróta csak 1 cm nőttem, leírtam újra mert a megfogalmazásom egy nulla.
2022. jan. 30. 08:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem baj, megértettem az elsőt is. :)

Viszont akkor nagy növekedés szerintem már nem várható, de még pár cm lehet kilátásban. De ezt nehéz megmondani.


Mindenesetre ne bánkódj, ha mégsem nőnél, ez ellen nem is tehet igazán az ember. Illetve meg kell tanulni elfogadni önmagunkat, és változtatni abban kell, ami zavar és amiben lehetséges is a változás/változtatás. :)

2022. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kérdésem óta nőttem 5 mm (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻
2022. febr. 2. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Kosarazz, nyújtózkodj és szeresd meg önmagad, mert akàrmit csinálsz, a tested a tiéd.
2022. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!