Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy eltávolítás házilag?

Anyajegy eltávolítás házilag?

Figyelt kérdés
Van egy lógós barna anyajegy az oldalamon, bőrgyógyászatra lehetetlenség bejutni, de olyan szinten zavar hogy mindenféleképpen leakarom szedetni. Ahol én élek ott a bőrgyógyászhoz bejutás kb 1 év és még akkor sem biztos h csinálnának valamit, anyam nem hajlandó időpontot kèrni, mert szemelyesen kell. Én meg diák vagyok és a magánbőrgyógyászra semmi pénzem, ezért ha van rá mód, hogy eltávolítsam otthon akkor szeretném kipróbálni.
2022. jan. 30. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mert anyadnak munka mellett van ideje?

Tessek megemelni a fenekedet es elmenni. De en biztos vagyok benne, hogy eleg lenne telefonalni is, csak meg arra is lusta vagy, hogy ennek utana nezz.

Nem lesz mindig ott anyuci, hogy fogja a kezed, el kell kezdened egy piciket felnoni.

2022. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Uram atyam h lehetsz ennyire nagyon értetlen, nem érted meg hogy nem lehet bejutni? Nehéz felsfogású vagy? Hiába telefonalsz be nem veszik fel. Anyuci pedig nem dolgozik, egyszerűen bármit kérek tőle nehezére esik megtenni. Ha anyuci nem fogná a kezem akkor hidd el mindent megoldanék, de anyucinak barmit mondok le sem sz@rja… Hidd el, valaha volt bajom, nem a kórház fele vitt, hanem azt mondta majd elmúlik. Kellemetlen neki bármit is elmondanom, (ne aggodj erre kifejezetten megkértem) lényeg hogy én és ő közte nem alakult ki az anya lánya kapcsolat. Mindenre azt mondja h "még csak 17 èves vagy" de ezt is olyan hangnemben mintha egy 8 éveshez beszélne. Szóval ha valami van akkor azt vagy megoldom magamnak, vagy várok mèg egy évet. De elegem van a teng lengésből, hogy mindig csak majd majd majd… aztan meg ott vagyok h semmi. Az ilyen kérdéseket nem jó kedvemből írom ki, hanem azért mert már elegem van és szeretnék cselekedni.
2022. jan. 31. 07:00
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha 17 éves vagy, az már majdnem felnőttkor. Meddig szeretnél amögé bújni, hogy anyukád nem segít? 20 évesen is ezzel fogsz takarózni, hogy anyukád nem akar segíteni, ezért te sem teszel magadért? Itt jó páran ajánlottak megoldást a helyzetedre, de te csak a kibúvókat keresed mindenre. Gondolkozz el ezen.
2022. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

12: aha.... állítólag gyerekként kezel, de mégsem visz el orvoshoz....?

Ezt hogy tudtad összehozni?



Ha tényleg cselekedni szeretnél, már rég elmentél volna! Milyen iskola az, ahol hajnaltól késő estig bent kell lenni?

2022. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs időd dolgozni? Hétvégén is van suli? Érdekes...

Persze a diákmunka nem túl kreatív ötlet, meg neked nyilván most azonnal kell minden, de talán érdemes lenne átgondolnod... aztán anyád rájönne végre, hogy emberi lény vagy, aki képes a sarkára állni saját magáért...

2022. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sikerül teljesen eltávolítani, gyorsan visszanő. Nem "kreatívkodnék" a helyedben. Az hogy megkeresed a dokira való lóvét vagy, hogy kivárod TB ellátást, már egyéni szoc. probléma. Sajna ez van, de ne magad csináld.
2022. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
66%

Ha azt akarod hogy hegesedjen és nyoma maradjon amit aztán egy életen keresztül hordozol majd, akkor csináld otthon.

Nem igaz hogy nem tudsz rá össze gyűjteni egy kis lóvét. Pláne ha ennyire fonos ez neked.

2022. febr. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Fárasztó96 ***** válasza:
Kislány! Gondold át mit teszel magaddal! Van pár elvakart szúnyogcsípésem, amit ma már szégyellek. Úgyhogy otthon semmi ilyesmit ne cseszél el. Ha nagyon zavar irány a kórház sürgősségije, hogy zavar vegyék le, de ha nem vagy képes idöpontot kérni magadnak, sajnállak... Nekem a hátam van tele, évente járok ellenörzésre, kb 2 hónappal elötte kérem az idöpontot, mert 3 hónapra tudnak elöre bejegyezni a rendszerbe. Nem tudom hol élsz, hogy 8-9 hónapot kell várni az idöpontra
2022. febr. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!