Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kijön a kórházból az apám?...

Kijön a kórházból az apám? Amelyik hozzátartozódat bevitték (ha van/volt ilyen), kijött? Ha meghalna, mikor telefonálnának nekem?

Figyelt kérdés

Apám napok óta koronás. Volt lázas, kétszer is, de az elmúlt, a köhögés nem csillapodott, csak rosszabb lett, alig tudott már levegőt venni (volt példa, hogy bevizesedett a tüdeje). Összepakoltam neki, hívta a mentőket, bevitték a kórházba, ott azt megállapították, hogy bevérzett a tüdeje, de hogy mitől, azt még vizsgálják. 55 éves, szívbeteg, cukorbeteg, stb, stb, stb, neki milyen bajt nem osztottak fent.


Sokat hallottam, hogy aki bement, rosszabb lett és meghalt, ez az alapból rossz egészségű embereknél rosszabb.


Reménykedem, hogy jobban lesz, hogy kijön, hogy hazajön, de nem rángatom magam ábrándokba, hogy esélytelen a halála.


Ha ez utóbbi megtörténne, a "mikor" alatt azt értem, mennyi idő a halál megállapítása után? Anno nagyapó halála után tíz perccel hívták apámat a hírrel. Nem váratnak órákat vagy közel egy napot, hogy ezzel felhívjanak, ugye?


Várom, hogy apám életjelet küldjön sms-ben, de mivel órák óta semmi, mindig aggodalom nehezedik, pedig tudom, hogy simán lehet vizsgálaton, vagy alszik, vagy olvas, akármi, és így nem hallotta/látta a telefont.


Tudom, senki nem jós, hogy válaszoljon a kérdésre, csak nem tudtam máshogy feltenni.


2022. jan. 31. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván ha a beteg hajnal 2-kor hal meg nem fognak csak reggel telefonálni. Prognózist mondani csak a kezelőorvosa tud vagy ő sem. Társbetegségekkel rosszabbak a kilátások, de ha be van oltva az javítja az esélyeket, különösen, ha háromszor oltott.
2022. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindhárom oltást megkapta.
2022. jan. 31. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki meghal,azt ahogy idejük engedi közlik is azzal,akit megjelöltek az értesítéssel.

A kórház az egy olyan hely,nem mindig lehet elélni a beteget,de ennek nagyon sok oka lehet. Aztán a beteg is lehet olyan állapotban ,helyzetben,hogy még a telefont se tudja képbe venni.

Aki hosszabb időt töltött már kórházba,mind ezeket megtapasztalta már.Ha nem veszi fel a telefont,vagy nem telefonál,az nem azt jelenti feltétlen ,hogy az állapota rosszabb lett.

2022. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom és apósom 2020 karácsonya előtt kerültek kórházba covid miatt. Akkor még nem volt oltás. Mindketten hetven éven felüliek voltak, anyósom a nyitott ablaknál is kapkodott a levegőért. Kórházban oxigént kapott, de pár hét múlva mindkettőjüket kiengedték. Most is élnek, jól vannak. Drukkolok nektek!
2022. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Ez nagyon szomorú! Remélem minden rendben lesz! Bárcsak meggyógyulna apukád. Ha így lesz, és bízzunk benne így lesz, mond el neki, nemsokára egy új világ veszi kezdetét melyben nem lesz szenvedés. Megszűnik az összes betegség, öregedés és halál!
2022. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában 2 órával a halál beállta után értesítik a hozzátartozókat.
2022. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!