Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A köldök piercingem alsó...

A köldök piercingem alsó része alatt kijött egy hólyag. Mi lehet ez? Gyógyszertári alkohollal ha fertőtlenítem eltűnik?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
bőrgyógyászhoz mennék, kitudja milyen hólyag mi van benne mi okozta..
2021. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kértem már időpontot 2 hónap mulva adott. :/
2021. dec. 4. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt lehet keloid és vadhús is, a színétől függően. Gyógyszertárban kapsz 3%-os peroxid oldatot. Nem szálazó vattával, vagy fülpiszkálóval tudod jól pezsegtetni. (Vattára peroxid és azt rakd rá a kinövésre/hólyagra, és 5 percen át tartsd rajta. Ezt napi 3 alkalommal végezd el 3 héten keresztül. Ha addig nem szedné le, akkor vegyél teafa olajat és azzal kenegesd napi 3 alkalommal további 3 hétig. Ha az sem használ rá, akkor tetrán-t kell kiváltani és azzal csak a hólyagot kenni.) Ha nem jönne össze, akkor sebészet és egy vágással eltávolítják, vagy akár bőrgyógyász is le tudja szedni neked.

Célszerű az ékszert titán száras ékszerre cserélni és kerülni a köldökpiercing kiáztatását, illetve a szolizást.

2021. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Utolso valaszolotol kerdeznem, honnan szerezhetek be titan szaras piercinget? Ileltve igen sajnos sokat szolizok akkor azt is abba hagyom.
2021. dec. 6. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem az utolsó vagyok, de szerintem a legkönnyebb netről rendelni. :)


[link]


Pl, innen, de több webshop is van ezen kívül. :)

2021. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendelni és venni is tudsz titán ékszert weboldalról vagy szalonból. Olyan helyről vásárolj, ami megbízható, illetve figyelj rá, hogy ne PVD bevonatos, hanem ténylegesen titán anyagú ékszert vegyél. A PVD csak bevonatos, az kopik. Üzletet javasolni sajnos nem tudok biztosan, webshopok közül a Hallmarkot és Crazyfactory-t szokták emlegetni. WestEnd-et kerüld, az ékszereik minősége nem a legjobb, volt már, hogy sima orvosi fémet árultak titánként.
2021. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!