Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális hogy a sörtől...

Az normális hogy a sörtől emlékezetkiesésem volt?

Figyelt kérdés
Fél éve nemittam. Tegnap este megittam kb 2-3 óra alatt 8 doboz sört és úgy berúgtam tőle hogy 2 óra fekete kép van előttem:D. Ez normális? Azt hallottam hogy a sörtől nem lehet emlékezetkiesése az embernek. Egy ismerősömmel beszélgettem telefonon és arra sem emlékszem. Arra sem emlékszem hogy behoztam egy lavort.
2022. febr. 3. 02:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Előttem is fekete kép van(jövő), mögöttem tiszta csak a kép.(múlt). :D

Bizonyos betegségek indikátora is lehet az alkoholra való ilyen mértékű reakció. Kezdd a kérdezést a háziorvosodnál, aztán lehet MRI, vagy CT... amelyik az agyadat nézi...


De simán lehet, hogy csak simán lerészegedtél elég rendesen.

Mi ezt nem tudjuk eldönteni itt. ;)

2022. febr. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Normális", hogy ha berúgsz akkor filmszakadás van, nem gyanakodnék más okra. Hogy sör, bor vagy akármi az teljesen mindegy. Tanulságot remélem levontad.
2022. febr. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!