Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire normális? Eléggé...

Ez mennyire normális? Eléggé megijedtem.

Figyelt kérdés

Egyházi iskolába járok és Nagypéntek lévén voltunk templomban. Így tök nyugisan ültünk a barátaimmal s láttam hogy bejött a suli lelkész és elment előttünk s utána még vagy 4 lelkész mivel sokan voltunk és kellett a segítség az Úrvacsora osztáshoz. A baj csak az, hogy megláttam valakit, akit nagyon nem akartam látni és teljesen kikészültem. Az utolsó tiszta emlékem az hogy hátra vágom magam a padon. Ezután jön egy homályos folt és kb fél vagy 1 perc múlva elkezdtem sírni, ezután megint csak teljes homály van kb 2 percig. Mondták barátaim hogy közben kimondtam egy nem túl szép szót és még velük is közöltem hogy mi miatt buktam ki. Ők pedig mondtak is valamit, hogy nyugodjak meg, meg hogy megverik s ilyensmi, próbáltak vigasztalni. A baj csak az, hogy erre egyáltalán nem emlékszem. Homályosan mintha meglenne hogy beszéltek hozzám de amúgy teljes a sötétség. Ez mennyire normális?


Az tény hogy mostanában könnyen elborul az agyam és nem mindig tudom hogy mit beszélek, de olyankor megállok és újra fogalmazom a mondanivalóm, meg olyan is volt hoy fogalmam sem volt hogy hogy tértünk át egyik témáról a másikra, de olyan hogy kb 3-4 perc teljesen kimaradjon nem volt...

16/l



2017. ápr. 14. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ez mennyire normális?"

Semennyire.


Egy kivizsgálást megér -- vérnyomás, vérkép, EKG stb. ami kell. Ha ott minden rendben, akkor esetleg pszichológus.

2017. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hogyan?Nekem ez az egész totál zavaros volt,de a kérdésedre válaszolva:nem,egyáltalán nem normális,egyetértek az előttem szólóval.
2017. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Röviden: megláttam valakit és annyira kiakadtam hogy kb 4 perc teljesen kiesett és arra sem emlékszem hogy mit mondtam/csináltam azalatt a 4 perc alatt...
2017. ápr. 15. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez tényleg nem normális. Pszichológushoz menj el mindenképpen.
2017. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az számít hogy ma is láttam (mondjuk tudtam hogy ott lesz) és szinte semmit sem éreztem?

pénteken a hirtelen sokktol lehetett?

2017. ápr. 17. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!