Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgős! Budapesten van nyitva...

Sürgős! Budapesten van nyitva ilyenkor valahol nyilvánoc wc?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy nagyon nem vagyok jártas itt a fővárosban, tájékozódásban sem (Kálvin téren vagyok), egy olyan kérdésem lenne, mivel sajnos nagyon kéne vécéznem, hogy van valahol nyilvános wc a közelben? Esetleg valami ami nyitva van és be lehet menni oda? Hálás köszönet ha valaki mondd helyeket... <3 (N)

2022. febr. 4. 00:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Most így hirtelen az jutott eszembe h menj el a Klinikára és kérezkedj be a kórházba. Talán nyitva van (portás mindig ül ott) a bejárat ilyenkor is.
2022. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Corvin aluljáróban/ boráros aluljáróban tudom hogy van nyilvános, de azt nem tudom hogy nyitva van-e😬
2022. febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha pisi guggolj le két kocsi közé. Vagy kicsit gyalogolsz kifelé, az Orczy út túloldalán van egy 9-es megálló és ott fásabb terület.

Ha ez nem jó akkor szálj föl 9-es buszra a mi kőbánya alsóra megy, ott a Szent László téren szállj le és onnan írom tovább. Ott van egy önműködő nyilvános wc.

Valamelyik tetszik?

2022. febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Orczy-Fiumei sarkán van egy Gyroszos, oda bemehetsz és nincs messze. Indulj kiflé a városnak háttal, ha elérsz a villamosig ott a bal oldalra menj, egy villamosmegálló van ott 28-as, 62-es, mögötte egy éépület, az a Gyroszos.
2022. febr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj a Ráday utcába, a Púder bár még nyitva van, de már nem sokáig.
2022. febr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szuperek vagytok! Mondjuk egyik sincs annyira közel sajnos de igyekszem. Nyilván nem pisiről van szó mert azt megoldanám guggolva.
2022. febr. 4. 00:56
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A Ráday közel van, csak siess! :)
2022. febr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a Rádayban már zárva volt mire odaértem.
2022. febr. 4. 01:37
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, remélem azóta találtál megoldást. Egyébként olvastam nemrég egy Budipest (:D) nevű alkalmazásról, ami elvileg a legközelebbi nyitva levő mosdókat megmutatja a térképen. Nem tudom, mennyire megbízható, de ha még bajban lennél, nézd meg.
2022. febr. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mcdonalds és egy Burger king egymással szemben a múzeum krt Rákóczi sarkán. Az oda nagyon közel van.
2022. febr. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!