Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dj katéter minek?

Dj katéter minek?

Figyelt kérdés

Vesekő miatt kaptam DJ katétert!

Nem tudom megszokni.Szúr,nyom,fáj.

Ha már belém mászott,miért nem szedte ki ureteroszkópiaával?minek a katéter és minek várni?



2022. febr. 7. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg az a kő nem eltávolítható, ráadásul, ha az elakad a húgyvezetékben pl., akkor rosszabb lesz a helyzet, mert azonnali műtét. De ezt miért nem kérdezted meg a dokitól?
2022. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta napi 10 ilyen műtétet végez, higyjem el tudja mit csinál:)

Ezek után mit mondjak...

2022. febr. 7. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Kötelessége tájékoztatni, de ha ilyen paraszt, akkor a zárójelentésen rajta kell legyen, vagy az ambuláns lapon.
2022. febr. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ma voltam behivott kontrollra .

Azt mondta minden rendben van,elofordul hogy faj a vese q katétertől...(szerinte)

Azzal vigasztalt hogy még egy hétig benne kell legyen,majd ureteroszkóppal megprobalja kiszedni...addig pihenjek...igyak sok folyadékot ....

2022. febr. 10. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hát mást sajnos nem tudsz tenni.
2022. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem először, hogy valami új minimál djről van szó, mint tőtöttcigi meg társai xd
2022. febr. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bennem már fél éve bennem van, iszonyú fájdalmakkal
2022. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát már túl vagyok az egészen! Egy hét JJ katéter után, visszamentem mert iszonyúan fájt a vesém. Kiderült hogy eldugult a katéter!azonnal betoltak a műtőbe és kivették a katétert, a követ pedig szétvágták és eltávolitották.Mostmar jól vagyok,teljesen meggyógyultam.

Soha többé katéter!én mégegyszer nem vállalnám be az biztos.Egy hetet szenvedtem vele.450 ezerért....

2022. febr. 28. 18:58
 9/9 anonim válasza:
Örülök hogy már te jól vagy, így ismeretlenül is mert tudom min mentél keresztül. Igaz nekem nem a vesém görcsöl hanem a húgyhólyagom fáj de kegyetlenül. Nem tudok menni állni ülni még feküdni is rossz néha. A katéter már teljesen el van bennem kövesedve.
2022. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!