Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » COVID után hol végeztettetek...

COVID után hol végeztettetek kardiológiai kivizsgálást (hobbi)sporthoz való visszatérés előtt? A háziorvos segített ebben?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Magánorvosi centrumban. Háziorvos adott egy beutalót állami rendelésre, viszont ott fel sem vették a telefont... A több száz beteget egy darab szív ultrahangot is végző orvosnak kellett volna ellátnia, de ez nem működött.
2022. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyit hagytál ki tünetmentességtől számítva?
2022. febr. 15. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
1,5 hónap
2022. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Annyi pont az ajánlott.

Utánaolvastál vagy orvos mondta?

2022. febr. 15. 23:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Annyi időbe telt mire a karantén után kardiológushoz jutottam. (De lehet, hogy inkább az 1 hónaphoz volt közelebb...)
2022. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:(


Én szerintem a belgyógyászomtól kérek majd időpontot kardiológiára is. Kb 1 héttel leszek majd gyógyulás után.

2022. febr. 15. 23:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Amint a kardiológus rábólint, elkezdheted az edzéseket. (És pulmonológus, ha esetleg a tüdőddel is problémák lettek volna.)
2022. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ez egyértelmű, de nem lesz lelkierőm folytatni...


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1160..

2022. febr. 15. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!