Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2 hónap kihagyás után hogyan...

2 hónap kihagyás után hogyan lehet visszatérni a sporthoz, ha abszolút időhiányos vagyok, csak valami rovására mehet és amúgy se a hobbim?

Figyelt kérdés

Végre megszerettem a sportolást, valami picike hatása is volt (rossz állóképességű, gyenge izmú vagyok egyelőre kisebb szívhibákkal és enyhe asztmával). Célokat tűztem ki magamnak. Szerintem ezer más dolog rovására, de rendszeresen beiktattam nagy nehezen, hetente az utóbbi időben 5 órában.

2 túrát és egy futóversenyt kellett lemondanom és egy nagy célról letennem. A futásban is vissza fogok esni, így az azzal kapcsolatos céljaimnak is lőttek.

Korábban csak egyszer-egyszer sportoltam, nem hobbim és időhiányos vagyok.

Most a COVID miatt ki kell hagynom 2 hónapot, gondolom ez másnak is ismerős.

Dolgozom és tanulok, 2 hónap múlva azt se fogom tudni, hol áll a fejem. Majdhogynem ott fogok tartani, ahol elkezdtem, életvitelben és állóképességben is.


Hogy lehet innen újra elkezdeni?


Amikor eredetileg kezdtem komolyan venni, lezárások voltak, így dúskáltam az időben. Két hónap múlva nem fogok.


2022. febr. 15. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak olyan online programok, amik a csoport erejével próbálják megtartani az időhiányos résztvevőket. Pl. [link]
2022. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A rendszeresség és a másokhoz való alkalmazkodás öl meg. Nagyon önálló vagyok vagy nem is ez a jó szó, magam ura ilyen téren. A rendszeresség pedig megöl.

De köszi. :)

2022. febr. 20. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!