Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ettől van ez?

Lehet ettől van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrégiben véget ért egy 3éves kapcsolatom mely nagyon rosszul esett nekem és teljesen szét voltam esve (még most is) rá egy héttel azt vettem észre hogy a kezem annyira remeg hogy néha pohárból is alig tudok inni. El mentem orvoshoz és elküldött Neurológiára idegrendszeri probléma miatt. Lehetséges hogy ez ettől alakult ki? vagy csak most jött elő és véletlen egybe esés

2022. febr. 15. 21:35
 1/1 anonim válasza:
Igen! Minden betegségnek lelki oka van. Ami nem működik, azt elkell engedni. Tudom nem könnyű! Ha bezáródik egy ajtó, kinyilik egy másik! Kezdj új életet. Csinálj olyat ami örömmel tölt el, sportol, kirándulj, olvass egy jó könyvet.... stb. Minden rendben lesz, csak adj időt magadnak!
2022. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!