Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leutaztunk a haverokkal egy...

Leutaztunk a haverokkal egy helyre, ahol lesz egy "buli" ahova kell a védettségi kártya. Na mármost az van nálam, elhoztam... Viszont ezek után mi a teendő ?

Figyelt kérdés

Az a bökkenő, hogy a védettségi azért van feltétlen nálam, mert azt direkt a farzsebembe raktam.

A többi iratot meg a táskámba.

De most látom, hogy nem jó táskámat hoztam el, vagy a melós táskámba rakta minden igazolványomat.

Eddig nem nagyon jártam olyan helyeken ahol kérték volna a védettségit, és most nem tudom, hogy egyebet kell-e felmutatni a belépéskor...

Mert most több mint 2 óra útra vagyok a lakhelyemtől, úgyhogy eddig úgy néz ki, hogy nemigen tudnám azt megoldani, hogy vissza megyek érte.

Lehet ebből valami probléma a belépéskor ?


Nem hiszem el, hogy sikerült otthon hagyni minden iratomat!

Eddig sosem fordult elő ilyen, még suliban sem hiányzott soha füzet vagy könyv. És még a legrövidebb útra (2 perc séta a boltig) is elviszem az irataimat.

És ezzel a védettségi kártyával még nem volt dolgom.


Valaki ?

Azért be tudok menni ? :/

Köszi a válaszokat!



2022. febr. 16. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Van ügyfélkapud?

Ott esetleg megmutatnád az oltást vagy az uniós igazolványt.

2022. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj most olvasom normálisan. Elvileg csak fényképes igazolvánnyal érvényes. De lehet nem carakodnak vele.
2022. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Az a baj, hogyha kerik rendesen a kartyat, akkor kell a szemelyi is hozza, tehat innentol kezdve kb mindegy, hogy az alkalmazast hasznalod-e vagy sem.

Hat majd meglatjatok, lehet nem engednek igy be.

2022. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
De fényképes igazolványnak mindig kell legyen nálad..
2022. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha valaki van otthon lefotóztatod vele a személyit és elküldi a fotót neked.
2022. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Tök mindegy, mert személyi vagy útlevél nélkül eleve el sem indulhatnál otthonról, mert az kötelező.
2022. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként személyazonosságot igazoló papírok híján bármit mutogathatsz, mert nem kell, hogy elhiggyék, hogy te vagy Gipsz Jakab.
2022. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

PErsze, pontozzál csak le :D


Ha a rendőr megállít, és nincs hivatalos papírod, abból ejnye-bejnye lesz. Simán be is vitethet, míg nem igazolják, hogy te vagy te.

2022. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!