Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen módszerek vannak a...

Milyen módszerek vannak a horkolás megszüntetésére? Tudom, hogy társkereséskor szinte mindig kizáró ok, és sokan kérik, hogy ne tegyük, csak nem tudom, hogyan.

Figyelt kérdés

2022. febr. 17. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Társkereséskor még sosem találkoztam ezzel a témával, de a férjem mostanában őrületbe kerget a horkolásával szóval én is szeretném tudni, hogy milyen bevált módszerek vannak.

Amúgy unokatesóm külön szobában alszik állítólag emiatt a barátnőjétől, de nekem ez nagyon gyenge érvnek tűnik. Én nem aludnék külön emiatt, csak egész éjjel simogatom, rugdosom és könyörgök felváltva. :D

2022. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
A párom vigyorogva benyomja a füldugót, ad egy csókot és alszik, mint a tej. Én meg ilyenkor mindig rohadt hálás vagyok neki.
2022. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
73%
életemben nem hallottam még h ha horkolok az kizáró ok.. sok nő horkolt már mellettem, egyik se érdekelt, öröm volt nézni milyen békésen alszanak mellettem, folyik a nyáluk a párnára, kuncogtam kicsit aztán azzal foglalkoztam h aludjak, nem azzal h felkurjam magam tök feleslegesen. igazából soha senkit semmilyen helyzet nem kur fel önmagában, saját magukat kurják fel az emberek azzal ahogy reagálnak helyzetekre.
2022. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem már volt, aki ismerkedés elején feltette a kérdést, és ezzel vége is lett. Olyan is, aki kiírja Tinderen, hogy ne horkolj. Ezért is szeretnék javítani ezen. :D
2022. febr. 17. 22:35
 5/10 anonim válasza:
71%

orvos


CPAP

2022. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
52%
#4 azt ugyanugy horkol meg ugyanolyan büdöset szarik mind
2022. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2022. febr. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A horkolást sajnos nem tudod szabályozni, ha horkolsz, akkor horkolsz, ennek elhagyására nem tud senki sem megkérni. Vannak olyan nők, akiknél elvárás, hogy ne tedd, de amúgy meg ők is sok esetben horkolnak,szóval tökre alaptalan hülyeség. Azt tudod tenni, hogy elmész kivizsgáltatni, de sok esetben az orvosok sem tudnak mit tenni ezzel. Nekem anno az adenol csepp segített ezen, horkolhatsz stressztől, túlsúlytól, lefekvés előtti zabálástól, száraz levegő miatt is.
2022. febr. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Túlsúlyos nem vagyok, rendszeresen sportolok, este nem szoktam teleenni magam, stressz az néha előfordul, de nem hiszem, hogy attól van, nem tudok követlen okot mondani. Az Adenol cseppet lehet majd kipróbálom. :)
2022. febr. 18. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy hogy elmész orvoshoz, hogy hátha tudnak veled valamit kezdeni.

Vagy már az elején tisztázod, hogy opció a külön szoba.


Én 2 hete a baratoméknál vagyok és 2 hete nem aludtam rendesen. Füldugó be, kicsipárna fejre, minden, de így is felkelek éjjel minimum 3-szor, s alig tudok elaludni. Ha meg reggel felébredek előtte, kész pokol a reggel. Ráadásul volt már olyan éjszakám vele, hogy semmit se aludtam... Ez hosszútávon tarthatatlan.

2022. aug. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!