Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi jogsi/autó nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi jogsi/autó nélkül kizáró ok?

Figyelt kérdés

Te összejönnél olyan pasival akinek nincs autója? Pl egy sima szakmunkás. Előre lépni nincs esélye, de mellé igazi good guy ?


Ja és átlag kinézetű apatestes.


2021. dec. 13. 13:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Össze. Nekem a párom ilyen. Neki nincs kocsija,nekem van. Sosem zavart.
2021. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy gyakoris formátum, mint pl. az "ennyi meg ennyi évesen senkim nem volt, akkor már esélytelen?". Folyamatosan megkédezi valaki...

Van akit nem zavar, van aki azt nézi mellé van-e akarat meg fejlődési vágy, és van akinél kizáró ok. Keress magadhoz való párt. Egy embernek akarj megfelni, ne az egész világnak.

2021. dec. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
#napinincsjogsijaahàzurànak
2021. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szimpla melós, te vagy az?
2021. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy a szakmunkásoknak van autója. Dolgoztam bankfiókban és az éppen sulit elvégzett 19-20 éves szakmunkás srácok rendszeresen jöttek be, hogy már dolgoznak kemény 3 hónapja, van 150 nettójuk (bejelentve) és szeretnének felvenni autóra 1 millió kölcsönt. Nem viccelek, ez rendszeres volt a bankfiókban, ahol dolgoztam.
2021. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%
Az.
2021. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

A jogsi nem hiszem, hogy iskolai végzettség-függő. Sőt, pont, hogy a "melósoknak" van, mert munkaeszköz. Gyalog elég macerás megoldani a gáz-, villany- vagy vízszerelést, burkolást, festést, stb.

Amúgy nálam nem kizáró ok a jogsi megléte. Jó, ha van, de nem kizáró ok. Egy ismerősöm zenetanár, elvontabb lélek az átlagnál, nincs jogsija, de abszolút jó férfi női szemmel.

2021. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
18%
Termeszetesen kizáró ok!
2021. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Kétezres évek elején a club rotation műsor ment a viva tv-n lényege az volt hogy szórakozóhelyekre ment be a stáb az ország különböző pontjain hogy hol milyen bulik mennek , éshát szóbaelegyedtek az ottani fiatalokkal kötetlen témában. Egyik adásban egy 20 körüli csaj kijelentette hogy ő egyáltalán nem anyagias mert akadt már olyan fiúja is akinek "még autója sem volt". Amúgy: Nem mindegy hogy valaki olyan helyen él ahol parkolni nagy kihívás, de van pl főváros belső kerületében lakása... netán tényleg semmilyen vagyona nincs ráadásul olyan helyen él ahol a tej kenyér felvágottnál extrémebb áru, műszaki cikk, ruha vásárlásához súlyos km-eket kell utaznia.
2021. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
És aki azért nem vezet, mert fél vezetni? Szerintem veszélyes, a sok száguldozó kamikaze miatt, illetve elképzelni nem tudom, hogyan lehet 6 ezredmásodperc alatt reagálni. Addig át sem tudom gondolni a lehetőségeket, amikből van egy csomó.
2021. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!