Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fül ápolásnál ki használ -...

Fül ápolásnál ki használ - használt un. "Fültisztító spirált" ? (bővebb infó alább)

Figyelt kérdés

Fültisztító spirál:

[link]


Gyakorlati tapasztalatok érdekelnek.


Nekem elég aktívan termel fülzsírt az egyik fülem ezt szeretném annyira csak eltávolítani hogy esztétikailag ne legyen zavaró. Viszonylag sűrűn elő-elő fordul, hogy el is dugul a fűl-nyílásom a fülzsírtól. Akkor irány a gégészet fülmosásra, de jó volna így leredukálni ezeket a látogatásokat is hát-ha segít egy kis tisztítás is ilyen formában. Elvileg az lenne a lényege, hogy a fülzsírt nem lehet vele betolni mint a fültisztító pálcával ami ilyen tevékenységre egyenesen káros nem használható.


Persze védelmi szerepe van a fülzsírnak a fülben nem véletlenül van és keletkezik. Folyamatosan távozik is a külvilág felé a fülzsír. De időnként a kijáratnál érdemes rásegíteni úgy, hogy nem vissza toljuk.



2022. febr. 19. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
A fül öntisztuló. Semmi szükség nincs rá piszkálni.
2022. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Töröld ki egy nedves vattával. Amúgy az elsőnek igaza van, nem értem miért van lepontozva.
2022. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen eszközt nem próbáltam, meg nem is próbálnék. Leírom, hogy nekem mi segített, bár nem biztos, hogy rajtad segít.

Nekem is termelődik fülzsír rendesen, aztán amikor már annyira eldugult, hogy a hallásom rovására ment, én is a gégészeti fülmosáson kötöttem ki. Aztán találtam egy csodaszert: Remowaxnak hívják, fülcsepp. Feloldja a fülzsírt, és egyszerűen csak kifolyik a fülből. Éjszakára csepegtetek időnként egy-két cseppet, vattát teszek a fülembe, reggel meg kidobom a vattát, és annyi.

A szépséghibája az, hogy Magyarországon nem lehet beszerezni. Én Egyiptomból szereztem be. Fogalmam sincs, Európában mért nem terjedt el, nagyon hasznos nekem. Azóta nem járok fülmosásra, hogy ezt használom.

2022. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 Amit az egyes írt azt leírtam a kérdésem alá is. Az hogy valakinek nem tömődik el a füle a fülzsírtól, mert nem olyan sok, nem olyan állagú és nincs vele semmi problémája vele soha az egy dolog. De nálam nem ez a helyzet. És nem tapasztalatról írt a linkelt termékről amire a kérdés van kihegyezve.


Amit te írtál azzal csak az probléma, hogy betolod csak a fülzsírt és problémát csinálsz vele mint hasznot.


#3 Nem akarok minden féle cuccokat belecsöpögtetni.

2022. febr. 25. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Megértem, ha nem akarsz ilyet. Igazából, ha akarnál sem könnyű beszerezni, csak leírtam, hogy nekem mi vált be. Kb két-három havonta csepegtetek egyébként egy-két napig, nekem ez jobban bejön, minthogy valamilyen eszközzel turkáljak a fülemben, de nem vagyunk egyformák. Remélem, sikerül megoldani a problémád.
2022. febr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!