Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt fogmosás...

Miért érzem ezt fogmosás után?(kicsit undi)

Figyelt kérdés
Már mikor köpöm ki a vizet akkor is, mintha ilyen takonyszerű (nem lehet szebben írni) valami lenne a torkomban meg a szám hátsó részében. És a vízzel együtt próbálom kiköpni de nem tudom rendesen. Utána ezt még érzem egy darabig.
2022. febr. 21. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Menj el először fül-orr-gégészhez, innen nem tudunk megnézni, sokan nem is értünk hozzá, minthogy hülyeséget mondjunk vagy írjunk, a tippelgetés sem diagnózis, nem biztos.

De amire én gondoltam, lehet valami visszamaradt megfázás, lerakódás, esetleg reflux, csöndes? Én nekem pl van refluxom és fura helyzetekben nekem is jön fel slejm, de nem tudom kiköpni. Mindenképp menj orvoshoz, majd ő mond valamit ami biztos és értelme is van, meg kezelést is kapsz ha kell, ez a biztos.

Nem kell parázni! :)

2022. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!