Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elfelejtettem 2 napig bevenni...

Elfelejtettem 2 napig bevenni a fogamzásgátlót, pótoltam őket, a következő nap rendesen időben bevettem, majd reggelre megjött! Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 napig nem vettem be fogamzásgátlót, kicsit szétszórt voltam....

Majd pótoltam őket majdnem 1 időbe a 3. gyógyszerrel. Rá másnap időbe vettem be a 4-et ahogy szoktam. 5. napra pedig megjött reggel. Össze vagyok zavarodva mert a betegtájékoztató nem egyértelmű az orvos meg nem képes felvennina telefont..segítsetek! Köszönöm!


2022. febr. 22. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

MIlyen fogamzásgátló? Hányadik napokat felejtetted el?


Mert nem mindegyiknél kell ugyanúgy eljárni a kihagyott tabletták esetén, és van olyan is, hogy nem mindegy, hogy hányadik napit felejted el.


Mindenesetre, most használj óvszert minimum 1 héten keresztül, ha mást nem említ a betegtájékoztató.

2022. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dienille. 5 tablettam volt meg a levelbol. Abbol az elso 2 kimaradt es a 3-al vettem be majdnem egyidőbe. Tegnap bevettem a szokott idobe a 4et viszont ma megjott. Irja a tajekoztato, hogy szedjem tovabb szunet nelkul....de ma megjott es lenne meg 1 tablettam a levelbol mara.
2022. febr. 22. 14:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg annyit ir, hogy nem rendes mensinek kell jonnie hanem pecsetelonek ilyenkor ha tovabb szedem. Hat ez nem az. Ez rendes menstruacio...ezert is vagyok tanacstalan. Az orvos tovabbra sem veszi fel. Nem tudom, hogy folytassam a kovetkezo levelet vagy hagyjak 7 napos szunetet...
2022. febr. 22. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyj szünetet, de számold bele a szünetbe a kihagyást is.
2022. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!
2022. febr. 22. 16:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!